Majstri Slovenska v love kaprov 2020!

Majstri Slovenska v love kaprov 2020!

16hodín spánku, veci rozložené sa sušia a asi je čas niečo napísať k ZK2020. Na pretek som išiel trošku prechladený, tak prípravy boli náročnejšie... Po vylosovaní som si vydýchol, pretože v osudí boli ešte miesta, ktoré som naozaj nechcel ???? Výhoda bola, že som minulý ročník chytal na rovnakom mieste a celý rok som premýšľal nad tým, že čo by som urobil inak...

Preto bol celý tento ročník akýsi reparát minulého roku. ???? Celú taktiku sme postavili tak, že rozbeh bol síce pomalší, ale záver stál zato ako ste mohli vidieť ???? Podrobnejšie to nebudem rozoberať pretože to bude náš akýsi “know-how” do budúcich ročníkov, no základ bol kvalitná nástraha a návnada, miesto a hlavne veriť tomu, čo robíte a byť trpezlivý. Meniť 5x krmné miesto počas preteku určite nie je správna taktika... Celý pretek som odchytal s montážou Ronnie Rig na ktorom bolo nastražené boilies Beta od Carp Inferno, ktoré z môjho pohľadu nemá konkurenciu. Je to zapáchajúce, silne pálive boilies, ktoré vydráždi k záberu všetko čo prejde okolo. Tým že je to naozaj silná guľa nie je vhodné s ňou kŕmiť, preto je potrebné kŕmiť niečim iným.

Parťák Marian Hredzák spolupracuje s firmou GarantBaits tak sa naše kŕmenie skladalo z boilies GLM, Monster Crab a ja som do toho zamiešal KRILL&OCTOPUS od Carp inferno. Toto bol skvelý základ našej kŕmnej kampane, ktorej sme naozaj verili. Majovi ako nástraha najlepšie fungoval Krab Krill od Garantu.

Ale naspäť k preteku... ráno po prvej noci bolo super, chytili sme niekoľko krasnych rýb, takže všetko išlo podľa plánu až na ďalšiu noc, cez ktorú sme mali naplánované chytiť dalších 50kg. To sa nestalo a keď som už dostal nad ránom záber, tak pri výjazde som zachytil šnúru do vrtule, zneškodnil tak druhú udicu, ktorú sa mi následne ani nepodarilo vykotvickovat. A kapor po ktorého som išiel sa zamotal do Majovej šnúry a všetko to odtrhol... Vtedy som si sadol v člne zrekapituloval čo sa vlastne stalo, zaliala má vlna nešťastia a tlačili sa mi sĺzy do očí, môj sen o víťazstve sa takmer rozplynul, bol som si viac menej istý, že pri tom ako bola rozožratá ryba jedna neúspešná noc znamená veľa a bude to bolieť... ako som tam sedel povedal som si, že nešťastie v hre, ale v šťastie v láske... rýchlo som naviazal udicu a vrátil sa na breh, prehlásil že ešte nič nie je stratené, nesmieme sa vzdať, ale musíme makať a neurobiť už žiadnu chybu.

Rýchlo som domotal šnúru,mierne sme pozmenili taktiku a následne to začalo. Išli sme ako namazané stroje a šťastie stálo na našej strane. V našom teame panovala skvelá atmosféra o ktorú sa postarali aj rozhodcovia, ktorí mali karavan hneď vedľa nás.

Rene plnil svoju úlohu asistenta na 100% a Majo mal moju plnú dôveru a všetko robil precízne od začiatku až do konca! Za čo im obom ďakujem a myslím, že sme vytvorili skvelý team❤️ Čo je takisto základ úspechu o ktorom sa často nehovorí, ale pokiaľ nie je dobrá energia na brehu tak ryby to vycítia ????

A tak sme ťahali krásne ryby, samozrejme aj nebodované a postupne sa prechytali až na druhé miesto, na ktorom sme sa udržali až do konca a zároveň získali titul Majstra Slovenska v love kaprov 2020!!! Trošku má mrzí tých 40kg, ktoré nám chýbali na 1.miesto, ale Aleš so svojim teamom si to zaslúžil vyhrať, je to super človek a ZK navštevuje tiež pravidelne. My sme mladší a šancí ešte bude dosť ???? Chcem sa poďakovať Všetkým Vám ešte raz, ktorí ste nám držali prsty, fandili... Bolo to super budem na to spomínať dlho a už teraz sa teším na další ročník ! ĎAKUJEM!!!

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Najpredávanejšie produkty